Teledyski i wideoklipy bez opłat OZZ do lokalu – niezastąpiony element pomysłowego biznesu!

Czy wiesz, że możesz zupełnie legalnie, a do tego bezterminowo korzystać z wideoklipów bez ZAiKS? Jeśli zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe – to oczywiście, że tak! Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się, dlaczego teledyski i wideoklipy bez opłat OZZ będą jedną z korzystniejszych form wspierania Twojego biznesu!

Do gabinetu stomatologicznego, gastronomii i usług – wideoklipy z licencją

ZAiKS jest stowarzyszeniem, które chroni prawa autorów. Oznacza to, że nie możesz dowolnie korzystać z ich twórczości, jeśli nie płacisz regularnych, comiesięcznych składek. Przyznasz, że taka strategia finansowa dla Twojej przedsiębiorczości jest w ogóle nie na rękę – dlatego sprawdź, co daje Ci wykupienie pakietów muzyki niezależnej, wolnej od opłat OZZ:
-korzystasz bezterminowo
-odtwarzanie muzyki nie ma żadnego związku z powierzchnią Twojego lokalu
-wybierasz spośród kilku gatunków muzycznych: pop, rock, chillout i wiele innych
-płacisz tylko raz
Muzyka bez opłat to wygodne i nowoczesne narzędzie, które sprawia, że nie musisz się obawiać kontroli. Na pakiet wideoklipów i teledysków bez ZAiKS masz licencję OR, dlatego, jeśli zaskoczy Cię nagła wizyta kontrolerów, wystarczy, że pokażesz swoją licencję, aby udokumentować legalne źródło muzyki. Odpowiednio dobrane wideoklipy bez opłat OZZ są idealne do różnego rodzaju lokali usługowych, takich jak:
salony kosmetyczne i fryzjerskie
gabinety dentystyczne
lokale gastronomiczne o różnych kategoriach
hotele, pensjonaty, motele
Takie filmy z teledyskami sprawdzą się również w każdej poczekalni i pomogą Twoim klientom w oczekiwaniu na swoją kolej. Wideoklipy i muzyka bez opłat OZZ skutecznie przepędzą nudę i pozwolą zapomnieć Twoim klientom o konieczności czekania. Natomiast w okresie świąt Bożego Narodzenia wybierz pasującą muzykę i wprowadź swoich klientów lub gości we wspaniały, świąteczny nastrój!

Jak kupić pakiet – czy to skomplikowane?

Wejdź na stronę artim.istore.pl, a następnie wybierz interesujący Cię ABONAMENT. Nie zależy Ci na samej muzyce, ale szukasz filmów z podkładem muzycznym , które zainteresują Twoich gości? To doskonale, bo możesz zdecydować się również na taki pakiet! Film z muzyką bez opłat OZZ sprawdzi się zarówno w lokalach gastronomicznych, jak i usługowych. Kupując licencję na taką muzykę niezależną możesz ją odtwarzać na:
laptopie
telewizorze Z DOSTĘPEM DO INTERNETU

Wideoklipy i teledyski z licencją nie mają żadnych ,, pułapek “!

Gdy już wykupiłeś pakiet, wiedz, że nie czekają Cię żadne przykre niespodzianki.

Wideoklipy i filmy bez opłat OZZ to brak automatycznych przedłużeń – ODTWARZASZ w godzinach, które Tobie odpowiadają najbardziej!

Muzyka dla firm bez opłat OZZ jest legalna, a cała procedura zakupu jest ograniczona do minimum.

Z muzyką od artim.istore.pl Twój biznes rozkwitnie – wiadomo, że nic tak nie wpływa pozytywnie na emocje, jak świetnie dobrana melodia, w dodatku za którą płacisz tylko raz!