Teledyski i wideoklipy bez ZAiKS do lokalu – niezastąpiony element pomysłowego biznesu!

Czy wiesz, że możesz zupełnie legalnie, a do tego bezterminowo korzystać z wideoklipów bez ZAiKS? Jeśli zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe – to oczywiście, że tak! Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się, dlaczego teledyski i wideoklipy bez ZAiKS będą jedną z korzystniejszych form wspierania Twojego biznesu!

Do gabinetu stomatologicznego, gastronomii i usług – wideoklipy bez ZAiKS

ZAiKS jest stowarzyszeniem, które chroni prawa autorów. Oznacza to, że nie możesz dowolnie korzystać z ich twórczości, jeśli nie płacisz regularnych, comiesięcznych składek. Przyznasz, że taka strategia finansowa dla Twojej przedsiębiorczości jest w ogóle nie na rękę – dlatego sprawdź, co daje Ci wykupienie pakietów muzyki niezależnej, wolnej od opłat ZAiKS:
-korzystasz bezterminowo
-odtwarzanie muzyki nie ma żadnego związku z powierzchnią Twojego lokalu
-wybierasz spośród kilku gatunków muzycznych: pop, rock, chillout i wiele innych
-płacisz tylko raz


Muzyka bez opłat to wygodne i nowoczesne narzędzie, które sprawia, że nie musisz się obawiać kontroli. Na pakiet wideoklipów i teledysków bez ZAiKS masz licencję OR, dlatego, jeśli zaskoczy Cię nagła wizyta kontrolerów, wystarczy, że pokażesz swoją licencję, aby udokumentować legalne źródło muzyki. Odpowiednio dobrane wideoklipy bez opłat ZAiKS są idealne do różnego rodzaju lokali usługowych, takich jak:
salony kosmetyczne i fryzjerskie
gabinety dentystyczne
lokale gastronomiczne o różnych kategoriach
hotele, pensjonaty, motele
Takie filmy z teledyskami sprawdzą się również w każdej poczekalni i pomogą Twoim klientom w oczekiwaniu na swoją kolej. Wideoklipy i muzyka bez opłat ZAiKS skutecznie przepędzą nudę i pozwolą zapomnieć Twoim klientom o konieczności czekania. Natomiast w okresie świąt Bożego Narodzenia wybierz pasującą muzykę i wprowadź swoich klientów lub gości we wspaniały, świąteczny nastrój!

Jak kupić pakiet – czy to skomplikowane?

Wejdź na stronę artim.istore.pl, a następnie wybierz interesujący Cię pakiet. Nie zależy Ci na samej muzyce, ale szukasz filmów z podkładem muzycznym , które zainteresują Twoich gości? To doskonale, bo możesz zdecydować się również na taki pakiet! Film z muzyką bez opłat ZAiKS sprawdzi się zarówno w lokalach gastronomicznych, jak i usługowych. Kupując licencję na taką muzykę niezależną możesz ją odtwarzać na:
laptopie
telewizorze z gniazdem USB
materiał możesz otrzymać na płycie DVD
w postaci pliku mp4
Nie musisz się martwić przerwami w dostępie do Internetu – jesteś niezależny tak samo, jak Twoja muzyka – jeśli wybierasz materiał na pendrive USB, wystarczy, że włożysz go telewizora, aby Twoi goście i klienci mogli mieć rozrywkę, jakiej potrzebują! Artim.istore.pl gwarantuje Ci:
-szybką realizację
-dostarczenie licencji na adres poczty elektronicznej lub tradycyjną drogą przez kuriera
-jedną opłatę, bez żadnych ukrytych kruczków

Wideoklipy i teledyski bez ZAiKS nie mają żadnych ,, pułapek “!

Gdy już wykupiłeś pakiet, wiedz, że nie czekają Cię żadne przykre niespodzianki.

Wideoklipy i filmy bez opłat ZAiKS to brak automatycznych przedłużeń – kupujesz i korzystasz tak długo, jak masz na to ochotę, w godzinach, które Tobie odpowiadają najbardziej!

Muzyka dla firm bez opłat dla ZAiKS jest legalna, a cała procedura zakupu jest ograniczona do minimum.

Z muzyką od artim.istore.pl Twój biznes rozkwitnie – wiadomo, że nic tak nie wpływa pozytywnie na emocje, jak świetnie dobrana melodia, w dodatku za którą płacisz tylko raz!