zdjęcia miasta

Zdjęcia miasta sprzedawane na mieście

Jeśli często chodzisz po warszawskiej starówce czy Nowym Świecie, to możesz zauważyć wielkie ściany z przypiętymi zdjęciami budynków naszej pięknej stolicy. Ci ludzie są fotografami urbanistycznymi.

W tygodniu chodzą po mieście z kamerą i robią multum zdjęć, wieczorami wybierają z nich najlepsze tzw. “widokówki” i szybko je wywołują. A pomiędzy tym wychodzą na ulice i sprzedają je naiwnym turystom bądź ludziom, którzy po prostu chcą mieć ładne zdjęcie Warszawy powieszone nad telewizorem.

Ogłaszają, że sprzedają

zdjęcia miasta na mieście, gdyż właśnie tak trzeba pokazywać prawdziwą sztukę.  Każdy ci powie, że to unikalne zdjęcia, sztuka po prostu, że nigdzie tak pięknego widoku z Pałacu Kultury nie znajdziesz.

Jednak jak kupisz u trzech różnych fotografów zdjęcie tego oto lokalnego zabytku, to sobie uświadamiasz, że wydałeś 60 złotych na jedno i to samo zdjęcie, które różni się tylko porą roku, w jakiej to zdjęcie zostało zrobione.  Trzeba przyznać, że te zdjęcia fajnie ozdabiają salony turystów z całej Europy, jak i nie świata.

Wspomnienia zawsze pod ręką

Szukasz pomysłu na prezent? Jest taki, który spodoba się praktycznie każdemu. Wszyscy lubimy wspominać dobre chwile, lubimy, gdy najbliższe nam osoby towarzyszą nam na każdym kroku, a jeśli nie mogą być z nami, dobrze jeśli patrzą na nas przynajmniej ze zdjęcia.

Teraz to możliwe dzięki cyfrowym ramkom

Nie tylko wyświetlą ulubione zdjęcie. Mogą wyświetlić również cały pokaz slajdów, pozwalając wspominać na przykład ostatnie wakacje. Cyfrowa ramka ma zwykle wejście USB oraz wejście na kartę SD.

W ten sposób zdjęcia

trafiają na naszą cyfrową ramkę i możemy je dowolnie wyświetlać, przeglądać, obracać, a nawet tworzyć pokazy slajdów. Niektóre cyfrowe ramki mogą też odtwarzać filmy i dźwięk. Odtworzymy więc na nich wykonane nagrania, ale też wzbogacimy pokaz slajdów w oprawę muzyczną.

Nieużywana cyfrowa ramka może wyświetlać pojedyncze zdjęcie, bądź służyć jako zegar i kalendarz, co czyni cyfrową ramkę urządzeniem niezwykle wszechstronnym i praktycznym, które się nie nudzi. To właśnie prezent idealny, który każdemu przypadnie do gustu.