Jaki program do nagrywania pulpitu?

Program do nagrywania ekranu to rodzaj oprogramowania, które rejestruje czynności na ekranie komputera. Podczas korzystania z tego oprogramowania może przechwytywać wszystko, co dzieje się na ekranie, i zapisywać je jako plik wideo.

4 najlepszych programy do nagrywania ekranu

Wraz z wprowadzeniem Snapchata, filmów na żywo na Facebooku i innych platform, które umożliwiają strumieniowe przesyłanie wideo, zapotrzebowanie na rejestratory ekranu wzrosło. Oprogramowanie do nagrywania ekranu umożliwia przechwytywanie tego, co dzieje się na ekranie. Przechwytuje obrazy z określoną częstotliwością i zapisuje je jako wideo. Oto najlepsze rejestratory ekranu dostępne obecnie na rynku.

1) HyperCam

HyperCam to oprogramowanie do przechwytywania wideo, które może nagrywać wszystko na twoim komputerze. Dzięki temu oprogramowaniu możesz nagrywać ekran swojego komputera lub tylko kamery internetowej. Możesz przechwytywać dźwięk lub po prostu wyciszyć, więc jedyną rzeczą, o którą musisz się martwić, jest to, co chcesz pokazać. Ten program do nagrywania wideo jest kompatybilny zarówno z Microsoft Windows, jak i Apple OSX.

2) Camtasia

Camtasia Studio to potężne narzędzie do nagrywania ekranu, edytora wideo i oprogramowania do publikowania wideo. Uchwyć swoją aktywność na ekranie, edytuj ją na wielu ścieżkach za pomocą intuicyjnych narzędzi i wygeneruj jako wysokiej jakości film prezentacyjny. To idealne narzędzie do tworzenia profesjonalnych filmów wideo do celów marketingowych, szkoleniowych i nie tylko!

Camtasia Studio to kompletny program do nagrywania i edycji screencastów. Dzięki Camtasia możesz przechwycić ekran, nagrać lektora, przetworzyć i opublikować wideo.

3) Apowersoft

Apowersoft Screen Recorder Pro to łatwe w użyciu i potężne narzędzie do nagrywania sekwencji wideo z obrazem pulpitu lub robienia zrzutów ekranu. Oferuje zestaw funkcji, dzięki którym z Twoją pomocą przygotujesz zarówno krótką wiadomość wideo, jak i pełnometrażowy film instruktażowy. Tworzenie tutoriali na temat korzystania z programów, produktów lub usług może być bardzo przydatne, zwłaszcza jeśli masz mnóstwo wiedzy, którą możesz się podzielić.

4) Studio OBS

Apowersoft OBS Studio to najpopularniejszy i najbardziej niezawodny stacjonarny rejestrator wideo i oprogramowanie do przesyłania strumieniowego typu open source do produkcji wideo. Jest używany na całym świecie przez YouTuberów, streamerów Twitcha, nadawców gier i innych, którzy produkują filmy z gier. Obsługuje przechwytywanie ekranu, nieograniczone przycinanie scen, jednoczesne nagrywanie, automatyczną synchronizację ust z muzyką i dźwiękiem, strumieniowanie na żywo do Twitch i YouTube za pomocą oprogramowania OBS Project