muzyka z licencją

Muzyka bez opłat ZAIKS

Emitowanie muzyki w miejscu publicznym jakim jest również nasze miejsce pracy objęte jest ustawowym obowiązkiem zgody twórcy lub organizacji, które tymi prawami zarządza w imieniu artysty. Firmy są zobligowane przez prawo do tego żeby uiszczać opłatę w sytuacji kiedy muzyka w miejscu pracy słyszana jest również przez klientów. Organizacjami, które posiadają prawa autorskie do odtwarzanych przez nas utworów to:

– ZAIKS,

-Stoart,

-SAWP,

-ZPAV,

– ZAPA.

Każda z tych organizacji pobiera indywidualne opłaty, a więc koszty odtwarzania muzyki w miejscu publicznym mogą okazać się bardzo wysokie.

Czy możemy uniknąć opłat organizacjom OZZ?

Jest jednak sposób, aby odtwarzać muzykę w miejscu publicznym bez opłat ZAIKS. Można dzięki temu zaoszczędzić tysiące złotych. Muzyka bez opłat ZAIKS oferowana jest w sklepach internetowych z muzyką. Video clipy jak i również muzyka oferowana przez tego typu sklepy nie wymaga żadnego zezwolenia, a także zgody wyżej wymienionych organizacji. Kupując taki pakiet opłacamy jednocześnie licencje, a także prawo do odtwarzania muzyki w lokalu beż żadnych ograniczeń.

Muzyka bez opłata ZAIKS w sklepach internetowych to bardzo wygodny sposób na zakup tego typu usługi. Wchodząc na tego typu strony możemy w bardzo wygodny sposób odsłuchać muzykę jaka nas interesuje, a następnie zakupić wybraną playlistę.

Dzięki temu w jednej chwili w naszym lokalu usługowym będziemy mogli legalnie odsłuchiwać muzykę bez opłat ZAIKS. W przypadku jakiejkolwiek kontroli w tym zakresie nie będziemy mieli żadnych nieprzyjemności, ani nie zostaną na nas nałożone żadne kary.

Muzyka zwolniona z opłat ZAIKS, STOART, ZPAV

Dlaczego w tej sytuacji jesteśmy zwolnieni z opłaty za muzykę poszczególnym organizacjom? Otóż autorzy oraz wykonawcy nie są związani pomiędzy sobą żądnymi umowami w kwestii ochrony praw. Sami chronią swoje prawa przy posiłkując się prawem autorskim.

Muzyka bez opłat ZAIKS – buduje nastrój naszego miejsca

Wszyscy wiemy, że muzyka jest narzędziem, które w doskonały sposób pomaga budować nam nastrój. Mawia się, że muzyka łagodzi obyczaje. Oczywiście tak jest! Jedząc posiłek w restauracji lub czekając w kolejce do fryzjera i słuchając przy tym odpowiedniej do tej sytuacji muzyki możemy poczuć się naprawdę wyjątkowo.

Zakup pakietu – Muzyki bez opłat ZAIKS to dla nas jednorazowy koszt, dzięki któremu zaoszczędzimy sporą sumę pieniędzy. Opłacanie abonamentu dla każdej z organizacji z całą pewnością jest bardziej kosztowne niż zakup muzyki w sklepie internetowym.

Jeśli chcecie zbudować odpowiedni nastrój w swoim miejscu pracy – tak aby wasi klienci mogli poczuć się wyjątkowo – czekając na posiłek, zabieg, czy umówioną wizytę, skorzystajcie z bazy naszej muzyki.

W swojej ofercie posiadamy clipy video, radio online jak i gotowe playlisty muzyki. Dzięki temu będziecie mogli cieszyć się muzyką bez opłat ZAIKS każdego dnia w pracy.