Radio bez opłat ZAIKS, Stoart, ZPAV…

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, sprawdź czym jest radio bez opłat zaiks. Wiele osób sądzi, że puszczanie muzyki w lokalu sprawi problemy z prawami autorskimi. Konieczność płacenia za muzykę zniechęca. W takich sytuacjach ratuje cię tylko “radio bez zaiks”.
Radio internetowe bez opłat zaiks, stoart, zpav daje możliwość odtwarzania muzyki w miejscach publicznych bez konieczności płacenia organizacjom.

Nasze radio jest zwolnione z opłat ZAIKS, STOART, ZPAV

Radio z licencją to radio bez opłat ZAIKS. Nie płacisz za licencję więcej niż 260 złotych rocznie. Usługa ta umożliwia Ci odtwarzać radio internetowe bez opłat ponieważ jest to radio bez praw autorskich, do których mają prawa takie organizacje jak ZAIKS, STOART, ZPAV lub inne. 
Radio z licencją nie oznacza konieczności puszczania gorszej muzyki. 

Radio internetowe bez zaiks, stoart, zpav pozwala ci na wybór wielu gatunków muzycznych. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i chcesz puszczać muzykę bez płacenia organizacjom zarządzającym prawami autorskimi, wybierz nasze radio bez opłat zaiks, nazwane przez nas Radiolą ARTIM. Jest to radio internetowe bez opłat ZAIKS, czyli najlepsza opcja dla przedsiębiorców.

Nazwa “radio” jest nazwą symboliczną. W rzeczywistości jest to odtwarzacz audio na zbudowanej specjalnie dla klienta unikalnej stronie internetowej. Jest możliwość wyboru stylu muzyki, przeskok do następnego lub poprzedniego odtwarzanego utworu. Takich możliwości nie posiada normalne radio. Utwory wybierane są losowo co zapobiega odtwarzaniu ciągle tego samego zestawu utworów. 

Radio internetowe bez reklam

Nasza Radiola ARTIM jest odtwarzaczem muzyki na stronie internetowej, dzięki temu nie zawiera reklam. Nie usłyszysz tutaj zaburzających atmosferę lokalu ciągłych przerywników słowno-muzycznych nakłaniających nachalnie do zakupu tego czy tamtego produktu, usługi.

Nasza muzyka jest specyficzna, nowa, nieodkryta i nie kojarzy się z typową ramówką wielkich nadawców. Dzięki niej zbudujesz w swoim lokalu unikalny klimat a miejsce zapadnie na długo w pamięci klienta. 

 

Dzięki temu, że jest to radio bez praw autorskich, zarządzanych przez ZAIKS, STOART, ZPAV zwalnia cię z wielu różnych kosztów. Nasze radio z licencją zapewni świetną atmosferę w każdej restauracji, barze, sklepie czy klubie. Radiola ARTIM czyli radio bez zaiks zapewni ci wszystko, czego potrzebuje twoja firma. Nie musisz martwić się prawami autorskimi i związanymi z tym opłatami, tantiemami, kosztami.

 

Radio internetowe bez zaiks = radio bez opłat = radio bez praw autorskich ZAIKS.

 

Radio z licencją to usługa, której potrzebuje każdy przedsiębiorca, jeśli chce zapewnić klientom dobrą zabawę. Dzięki temu, że jest to radio bez opłat ZAIKS, nie trzeba rozliczać się z organizacjami zarządzającymi prawami autorskimi. Najbardziej znane organizacje to ZAIKS, STOART, ZPAV.  Jest to możliwe, ponieważ muzyka odtwarzana nie jest zgłoszona do ochrony w tych organizacjach a autorzy nie należą do jakiejkolwiek z tych organizacji. Dlatego żadna z nich nie ma prawa pobierać opłat za odtwarzanie tej muzyki w przestrzeni publicznej. 

 

Radio internetowe bez opłat to najlepsza muzyka najlepszych niezrzeszonych autorów.

 

Radio bez zaiks to nieduży koszt. Nawet mniej niż 260 złotych rocznie i będziesz mieć radio z licencją przez cały sezon. Wykupując dwuletni abonament cena spada a przedłużenie jest również tańsze.  Radiola ARTIM czyli radio bez opłat zaiks to świetna opcja. Różne okresy abonamentowe umożliwiają radio bez praw autorskich nawet na dwa lata. Radio internetowe bez Zaiks dzięki wykupieniu jednej licencji uwolni cię od zbędnych kosztów.

 

Radio bez opłat za prawa autorskie jest możliwe. Wystarczy, że wykupisz licencję na radio bez zaiks.

 

Mamy różne okresy abonamentowe: od jednego miesiąca do dwudziestu czterech. 

 

Radio bez Zaiks to możliwość kontroli tego, co słuchają Twoi goście, klienci. Możesz zmienić kanał czyli styl odtwarzanej muzyki. Możesz przełączyć utwór, jeśli ci nie przypada do gustu. Radio bez opłat zaiks to niewielka cena za spokój i komfort.

 

Warto zainwestować w takie radio bez opłat, bo to duże ułatwienie. Radio internetowe bez opłat to ucieczka przed ZAIKS.

 

Licencja czyli prawo do odtwarzania publicznego muzyki nie zależy od powierzchni lokalu, jego położenia ani przeznaczenia.

 

Radio internetowe bez opłat jest możliwe. Kup licencje zwalniającą od organizacji takich jak ZAIKS i ciesz się muzyką, jaką daje radio bez opłat.