UWAGA!!! OBECNIE USŁUGA NIEDOSTĘPNA

Radio bez opłat ZAIKS, Stoart, ZPAV…

Radio bez opłat Zaiks

Radio bez ZAiKS – najlepszy pomocnik Twojego biznesu!

Jeżeli prowadzisz swój własny biznes, z pewnością wiesz, że muzyka to potężne narzędzie marketingowe. Chcesz, aby Twoi klienci czuli się dobrze i pozytywnie kojarzyli Twoją firmę? Wobec tego daj im muzykę, która wprowadzi ich w najlepszy nastrój! Przeczytaj poniższy artykuł i sprawdź, dlaczego radio bez ZAiKS będzie najlepszym wyborem!

Co to jest radio z licencją i jak na jakich zasadach możesz z tego korzystać?

ZAiKS mówiąc w dużym skrócie chroni prawa autorskie. Dla Ciebie oznacza to, że jeśli nie masz żadnych praw do poszczególnych utworów nie możesz ich odtwarzać bez pozwolenia. Kontrole ZAiKSu nie są rzadkością – jeśli nie masz odpowiednich dokumentów, takich jak licencja na odtwarzanie muzyki możesz słono za to zapłacić. Aby muzyka bez opłat mogła być odtwarzana w Twojej firmie, powinieneś wykupić licencję… ale nie w ZAiKS! Stowarzyszenie to pobiera comiesięczne opłaty, podobnie jak STOART i ZPAV. Kupując licencję na radio internetowe bez opłat ZAiKS możesz używać jej przez określony abonamentem czas, a następnie dokonać przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Abonament na radio bez ZAiKS STOART i ZPAV – dlaczego warto?

Wykupując abonament na radio internetowe bez opłat ZAiKS możesz zdecydować się na:
-48 miesięcy
24 miesiące
12 miesięcy
6 miesięcy
3 miesiące

Osoby, które już mają wykupiony dowolny abonament i chcą go przedłużyć, mogą zrobić to w bardzo okazyjnej cenie – artim.istore.pl daje taką możliwość! Oprócz tego radio z licencją pozwala Ci na korzystanie ze specjalnie stworzonej dla Ciebie strony internetowej i wcale nie musisz mieć najnowocześniejszego sprzętu! Wiedz również, że radio internetowe bez opłat ZAiKS działa także niezależnie od przerw w dostawie internetu – wraz z zakupem abonamentu otrzymujesz zapasowe pliki i możesz je odtwarzać bez problemu, nawet, gdy Twój internet wolno działa lub nagle zerwało się łącze. Nie musisz obawiać się niezręcznej ciszy na sali bądź w sklepie – Twoje radio z licencją zawsze działa jak należy!

Radio bez reklam? Oczywiście, że tak!

Reklamy potrafią często uprzykrzyć nastrojowy klimat i zepsuć Twoją strategię marketingową! Jeżeli jednak decydujesz się na radio bez opłat ZAiKS STOART ZPAV możesz być spokojny – żadna natarczywa reklama nie wystraszy Twoich klientów lub gości.

Jeśli nie jesteś do końca przekonany, jak działa radio bez reklam koniecznie wypróbuj je za darmo! Artim.istore.pl daje Ci siedem dni bezpłatnego korzystania z radia internetowego!

Licencja na radio bez opłat ZAiKS

Licencja:
ARTIM
Creative Commons
Obie licencje dają Ci swobodę odtwarzania. Możesz bez żadnych obaw włączyć radio bez ZAiKS i nie musisz obawiać się nagłej kontroli. Licencja daje Ci gwarancję i bezpieczeństwo, dlatego nawet, jeśli jej jeszcze nie wydrukowałeś, wystarczy, że podczas kontroli pokażesz ją w formacie, w jakim została Ci przysłana.

Nowoczesne, wygodne i niedrogie – radio bez ZAiKS!
Radio bez opłat do lokalu to zdecydowanie nowoczesny wybór, który nie drenuje kieszeni żadnego przedsiębiorcy. Takie radio bez ZAiKS jest też wygodne – zapasowe pliki mp3, szybka realizacja, możliwość przedłużenia abonamentu, brak natarczywych reklam oraz sprawdzona i bezpieczna licencja, to tylko niektóre z zalet radia internetowego. Dlatego, jeśli jeszcze w dalszym ciągu korzystasz z drogiej muzyki – czas z tym skończyć i wybrać najlepsze radio internetowe w abonamencie!

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, sprawdź czym jest radio bez opłat zaiks. Wiele osób sądzi, że puszczanie muzyki w lokalu sprawi problemy z prawami autorskimi. Konieczność płacenia za muzykę zniechęca. W takich sytuacjach ratuje cię tylko “radio bez zaiks”.
Radio internetowe bez opłat zaiks, stoart, zpav daje możliwość odtwarzania muzyki w miejscach publicznych bez konieczności płacenia organizacjom.

Nasze radio jest zwolnione z opłat ZAIKS, STOART, ZPAV

Radio z licencją to radio bez opłat ZAIKS. Nie płacisz za licencję więcej niż 260 złotych rocznie. Usługa ta umożliwia Ci odtwarzać radio internetowe bez opłat ponieważ jest to radio bez praw autorskich, do których mają prawa takie organizacje jak ZAIKS, STOART, ZPAV lub inne. 
Radio z licencją nie oznacza konieczności puszczania gorszej muzyki. 

Radio internetowe bez zaiks, stoart, zpav pozwala ci na wybór wielu gatunków muzycznych. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i chcesz puszczać muzykę bez płacenia organizacjom zarządzającym prawami autorskimi, wybierz nasze radio bez opłat zaiks, nazwane przez nas Radiolą ARTIM. Jest to radio internetowe bez opłat ZAIKS, czyli najlepsza opcja dla przedsiębiorców.

Nazwa “radio” jest nazwą symboliczną. W rzeczywistości jest to odtwarzacz audio na zbudowanej specjalnie dla klienta unikalnej stronie internetowej. Jest możliwość wyboru stylu muzyki, przeskok do następnego lub poprzedniego odtwarzanego utworu. Takich możliwości nie posiada normalne radio. Utwory wybierane są losowo co zapobiega odtwarzaniu ciągle tego samego zestawu utworów. 

Radio internetowe bez reklam

Nasza Radiola ARTIM jest odtwarzaczem muzyki na stronie internetowej, dzięki temu nie zawiera reklam. Nie usłyszysz tutaj zaburzających atmosferę lokalu ciągłych przerywników słowno-muzycznych nakłaniających nachalnie do zakupu tego czy tamtego produktu, usługi.

Nasza muzyka jest specyficzna, nowa, nieodkryta i nie kojarzy się z typową ramówką wielkich nadawców. Dzięki niej zbudujesz w swoim lokalu unikalny klimat a miejsce zapadnie na długo w pamięci klienta. 

 

Dzięki temu, że jest to radio bez praw autorskich, zarządzanych przez ZAIKS, STOART, ZPAV zwalnia cię z wielu różnych kosztów. Nasze radio z licencją zapewni świetną atmosferę w każdej restauracji, barze, sklepie czy klubie. Radiola ARTIM czyli radio bez zaiks zapewni ci wszystko, czego potrzebuje twoja firma. Nie musisz martwić się prawami autorskimi i związanymi z tym opłatami, tantiemami, kosztami.

 

Radio internetowe bez zaiks = radio bez opłat = radio bez praw autorskich ZAIKS.

 

Radio z licencją to usługa, której potrzebuje każdy przedsiębiorca, jeśli chce zapewnić klientom dobrą zabawę. Dzięki temu, że jest to radio bez opłat ZAIKS, nie trzeba rozliczać się z organizacjami zarządzającymi prawami autorskimi. Najbardziej znane organizacje to ZAIKS, STOART, ZPAV.  Jest to możliwe, ponieważ muzyka odtwarzana nie jest zgłoszona do ochrony w tych organizacjach a autorzy nie należą do jakiejkolwiek z tych organizacji. Dlatego żadna z nich nie ma prawa pobierać opłat za odtwarzanie tej muzyki w przestrzeni publicznej. 

 

Radio internetowe bez opłat to najlepsza muzyka najlepszych niezrzeszonych autorów.

 

Radio bez zaiks to nieduży koszt. Nawet mniej niż 260 złotych rocznie i będziesz mieć radio z licencją przez cały sezon. Wykupując dwuletni abonament cena spada a przedłużenie jest również tańsze.  Radiola ARTIM czyli radio bez opłat zaiks to świetna opcja. Różne okresy abonamentowe umożliwiają radio bez praw autorskich nawet na dwa lata. Radio internetowe bez Zaiks dzięki wykupieniu jednej licencji uwolni cię od zbędnych kosztów.

 

Radio bez opłat za prawa autorskie jest możliwe. Wystarczy, że wykupisz licencję na radio bez zaiks.

 

Mamy różne okresy abonamentowe: od jednego miesiąca do dwudziestu czterech. 

 

Radio bez Zaiks to możliwość kontroli tego, co słuchają Twoi goście, klienci. Możesz zmienić kanał czyli styl odtwarzanej muzyki. Możesz przełączyć utwór, jeśli ci nie przypada do gustu. Radio bez opłat zaiks to niewielka cena za spokój i komfort.

 

Warto zainwestować w takie radio bez opłat, bo to duże ułatwienie. Radio internetowe bez opłat to ucieczka przed ZAIKS.

 

Licencja czyli prawo do odtwarzania publicznego muzyki nie zależy od powierzchni lokalu, jego położenia ani przeznaczenia.

 

Radio internetowe bez opłat jest możliwe. Kup licencje zwalniającą od organizacji takich jak ZAIKS i ciesz się muzyką, jaką daje radio bez opłat.