Muzyka bez opłat ZAIKS, STOART, ZPAV

Skończ z kosztownym abonamentem !

Sprzedaż lub działalność usługowa na najwyższym poziomie?
Jak sprawić, aby Twój biznes kojarzył się pozytywnie i przyciągał klientów? Muzyka jest tym czego potrzebujesz. Nie sposób pominąć w lokalu którego atmosfera oddziałuje między innymi na emocje, nastroje, samopoczucie, humor jak i przede wszystkim wpływa na wybory Twoich klientów! Aby stworzyć w swoim lokalu wyjątkowy, niepowtarzalny klimat, konieczne jest odpowiednie dobranie muzyki. Niestety, wysokie opłaty dla stowarzyszeń, takich jak ZAiKS STOART lub ZPAV mogą Cię skutecznie zniechęcić do korzystania z tej strategii. Teraz nie nie masz obowiązku już opłacać kosztownych i nieekonomicznych z punktu widzenia Twojego biznesu opłat dla ZAiKS, STOART I ZPAV!
Postaw na muzykę bez opłat ZAiKS!

Czy puszczanie muzyki w lokalu jest zgodne z prawem, legalne?

Jeśli zastanawiasz się, czy możesz upubliczniać dany utwór, piosenkę, teledysk, film, powinieneś najpierw sprawdzić, czy nie chronią go prawa autorskie. Znany autor, twórca może rościć prawa do własnego utworu, a to oznacza, że aby móc upubliczniać jego utwory powinieneś mieć podpisaną umowę z ZAiKS lub innymi stowarzyszeniami, chroniącymi prawa autora jeśli podpisał z nimi umowę. Muzyka bez opłat ZAiKS STOART ZPAV, którą {oferuje/ma w ofercie/posiada/dysponuje} artim.istore.pl jest muzyką na licencji, dlatego Ty, jako {przedsiębiorca/właściciel lokalu} odnosisz z tego szereg korzyści, takich jak:
-płacisz raz – {korzystasz/upubliczniasz} BEZTERMINOWO
-pakiet muzyki objętej licencją nie zależy w żadnym wypadku od powierzchni lokalu, ani terytorium, terenu, miejsca,lokalizacji, na którym się on znajduje
-podczas kontroli ZAiKS {masz/posiadasz} licencję ( w formie elektronicznej lub papierowej ) i okazując ją nie musisz płacić {kar/zaległych składek} – działasz zgodnie z {obowiązującym/aktualnym} prawem
-zakup dowolnego pakietu muzycznego odbywa się {szybko/błyskawicznie} i płynnie
-nie ma automatycznego przedłużania umów ani żadnych kruczków, które zmuszałyby Cię do dodatkowych {kosztów/opłat/składek}
Czym jest licencja Creative Commons – muzyka bez ZAiKS jest najlepsza, najtańsza, najbardziej opłacalna!

Muzyka bez opłat ZAiKS do lokalu to również strategia, opcja biznesowa. Możesz odtwarzać ją na:
– laptopie
– komputerze
– telefonie
– tablecie
– wieży HI-FI
– kinie domowym
-telewizorze
Pliki w formie mp3, mp4, także jeśli wolisz, chcesz na płycie CD, odtwarzasz niezależnie od dostępu do Internetu, ale zaleca się zawsze utworzyć zapasową kopię. Pamiętaj jednak, abyś zawsze miał w lokalu oryginał.

Nasz licencja pozwala ci na odtwarzanie muzyki w lokalu, w którym prowadzisz działalność gospodarczą.
Muzykę, pliki mp3 lub mp4 możesz dostać w krótkim czasie po wybraniu odpowiedniego formatu. Po zatwierdzeniu płatności automatycznie otrzymasz link do pobrania pliku.
Muzyka bez opłat ZAiKS STOART ZPAV – kiedy jeszcze się sprawdzi?

Nie musisz być przedsiębiorcą, aby korzystać lub mieć korzyści z muzyki bez opłat. Takie utwory wykorzystasz także w swojej prezentacji, w filmach, na stronach www – a to wszystko całkowicie legalnie i bez opłat ZAIKS, STOART, ZPAV! Teraz Twoja prezentacja lub film mogą być wzbogacone o oryginalną muzykę, a Ty nie martwisz się naruszeniem praw autorskich. Wobec takich możliwości, nierozsądne byłoby płacenie wysokich składek dla ZAiKS.

Muzyka niezależna jest dla tych, którzy poszukują nowoczesnych i sprawdzonych zarazem źródeł oryginalnej muzyki!
Muzyka to nie tylko utwory – sięgnij po bajeczne teledyski i wideoklipy!

Prowadzisz biuro podróży? Wybierz zatem film, wideoklip z podkładem muzycznym z Dubaju, Londynu, Polinezji lub innego miejsca! Jeśli nie jesteś przekonany zajrzyj, wejdź na stronę artim.istore.pl i zobacz sam, jak zjawiskowo, ciekawie prezentują się takie filmy, wideoklipy, teledyski!

A może prowadzisz kawiarnię, herbaciarnię, pizzerię, bar szybkiej obsługi, salon masażu, salon fryzjerski i szukasz lekkiego, odprężającego chilloutu? Doskonale! Wobec tego koniecznie sprawdź, czym charakteryzuje się muzyka bez opłat ZAiKS STOART ZPAV dla radia internetowego!

Brak reklam, dowolny pakiet dostosowany do Twoich potrzeb oraz atrakcyjna cena za przedłużenie pakietu radiowego – to tylko niektóre z szerokiej gamy zalet związanej z korzystaniem z takiej muzyki niezależnej, wolnej od opłat dla stowarzyszeń.